Struktura firmy

Kariera Nasza firma podzielona jest na 10 działów: dział marketingu, dział sprzedaży, dział zamówień publicznych, dział logistyki, dział zakupów, dział klienta korporacyjnego, dział IT, dział administracyjny, dział księgowości i kadr, magazyn.

Praca i rozwój dające satysfakcję

Jesteśmy dużą organizacją, dążącą do jak najlepszego wykorzystywania własnego potencjału. Staramy się zapewnić naszym pracownikom zadowolenie z wykonywanej przez nich pracy. Jasno postawione cele motywują do efektywnego działania i podejmowania trafnych decyzji.

Aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko Przedstawiciel Handlowy

Opis stanowiska:

• Realizowanie planów sprzedażowych
• Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów na terenie Warszawy i okolic
• Przygotowywanie ofert handlowych
• Prowadzenie prezentacji i spotkań handlowych
• Utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych
• Dopasowywanie oferty dla indywidualnego klienta

Wymagania:

• Komunikatywność i umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami
• Doświadczenie w sprzedaży
• Bardzo dobra organizacja pracy i konsekwencja w działaniu
• Wysoka kultura osobista
• Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe
• Prawo jazdy kat. B
• Znajomość branży papierniczo-biurowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
• Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia uzależniona od wyników
• Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, netbook)
• Szkolenia produktowe i handlowe podnoszące kwalifikacje zawodowe
• Możliwość awansu i rozwoju zawodowego

CV prosimy przesyłać na adres: praca@partner21.pl

Siedziba firmy
Partner XXI sp. z o.o.
ul. Wolności 262 41-800 Zabrze

Tel.: 32 273 62 95
Fax.: 32 273 62 96