Masz pytania?

Skontaktuj się telefonicznie z wybranym oddziałem lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Białystok

Białystok

P.H.U. BAWI S.A.
ul. Składowa 10
15-399 Białystok

Telefon: 85 739 94 10
Telefon: 85 739 94 13
Fax: 85 739 94 36

e-mail: bawi@partner21.pl

www.bawi.com.pl

Bielsko-Biała

Bielsko-Biała

Oddział P.H.U. Beskid Plus Sp. Jawna
ul. Podwale 45
43-300 Bielsko-Biała

Telefon/Fax: 33 470 77 00
Telefon/Fax: 33 852 55 10

e-mail: bielsko@partner21.pl

beskidplus.com.pl

Bogatynia

Bogatynia

Oddział Celta Sp. Jawna
ul. Chopina 11D
59-920 Bogatynia

Telefon: 75 773 12 99
Telefon/Fax: 33 852 55 10

e-mail: celtabogatynia@partner21.pl

www.celta.pl

Cieszyn

Cieszyn

P.H.U. Beskid Plus Sp. Jawna
ul. Towarowa 3
43-400 Cieszyn

Telefon/Fax: 33 470 77 70
Telefon/Fax: 33 852 55 10

e-mail: biuro@beskidplus.com.pl

beskidplus.com.pl

Częstochowa

Częstochowa

P.W. Solo-Kolos Sp. z o.o.
ul. Warszawska 363/365
42-209 Częstochowa

Telefon: 34 360 41 701
Fax: 34 366 51 55

e-mail: solokolos@solokolos.pl

www.solokolos.pl

Gryfice

Gryfice

Oddział PIK Sp. z. o.o.
ul. Niepodległości 52/2
72-300 Gryfice

Telefon: 91 384 88 80
Fax: 91 384 87 80

e-mail: pik@partner21.pl

www.all4office.pl

Kalisz

Kalisz

Oddział Kleks Sp. Jawna
ul. Pułaskiego 41
62-800 Kalisz

Telefon: 62 590 31 20
Mobile: 660 420 726

e-mail: kalisz@kleks.partner21.pl

www.e-kleks.pl

Kłodzko

Kłodzko

Oddział Celta Sp. Jawna
ul. Grunwaldzka 2
57-300 Kłodzko

Telefon: 74 865 71 60

e-mail: celta.klodzko@partner21.pl

www.celta.pl

Szczecin-Kobylanka

Kobylanka

Oddział Rodan Sp. z o.o.

ul. Szczecińska 30D
73-108 Kobylanka

Telefon: 91 395 31 00

Koszalin

Koszalin

Oddział PIK Sp. z o.o.
ul. Morska 58C
72-227 Koszalin

Telefon: 94 341 60 04
Fax: 94 341 64 53

e-mail: pik@partner21.pl

www.all4office.pl

Kraków

Kraków

ProOffice.net
ul. Łagiewnicka 33A
30-417 Kraków

Telefon: 12 269 25 21
Telefon: 12 269 27 38
Telefon: 12 263 92 70
Mobile: 604 108 200
Fax: 12 398 22 50

e-mail: biuro@prooffice.net.pl

www.prooffice.net.pl

Łódź

Łódź

Gross Wazia Sp. Jawna
ul. Karola 3
93-239 Łódź

Telefon: 42 677 30 30
Telefon: 42 677 30 60
Fax: 42 677 30 33

e-mail: gross@partner21.pl

www.gross.com.pl

Olsztyn

Olsztyn

P.H. Paxer Sp. Jawna
ul. Towarowa 11
10-416 Olsztyn

Telefon: 89 532 27 17
Telefon: 89 532 27 33
Fax: 89 532 27 19

e-mail: paxer@paxer.pl

www.paxer.pl

Opole

Opole

ARTIM Sp. z o.o.
ul. Oleska 121
45-231 Opole

Telefon: 77 403 05 00
Fax: 77 403 05 10

e-mail: info@artim.com.pl

www.artim.com.pl

Płock

Płock

Premium Sp. Jawna
ul. Graniczna 46
09-407 Płock

Telefon: 24 264 10 50
Telefon: 24 267 89 25
Fax: 24 267 89 30
Fax: 24 267 89 21

e-mail: premium@partner21.pl

www.premium.plo.pl

Poznań

Poznań

RODAN Sp. z o.o.
ul. Górecka 17
60-201 Poznań

Telefon: 61 66 79 800
Mobile: 600 305 330
Fax: 61 66 79 801

e-mail: rodan@partner21.pl

www.rodan-partner21.pl

Radom

Radom

Famex Jastrzębscy Sp. Jawna
ul. Żeromskiego 104
26-600 Radom

Telefon: 48 362 32 30
Fax: 48 360 00 28

e-mail: famex@partner21.pl

Rzeszów

Rzeszów

Hurt – Papier Sp. Jawna
ul. Podkarpacka 57 B
35-082 Rzeszów

Telefon/Fax: 17 854 25 69
Telefon/Fax: 17 854 90 64

e-mail: h_papier@partner21.pl

www.hurtpapier.pl

Słupsk

Słupsk

Oddział Rodan Sp. z o.o.
ul. Koszlińska 5H
76-200 Słupsk

Telefon: 59 848 72 10
Mobile: 600 305 316
Fax: 59 848 72 11

e-mail: rodan.slupsk@partner21.pl

www.rodan-partner21.pl

Sopot

Sopot

Oddział PIK Sp. z o.o.
Al. Niepodległości 606/610
81-855 Sopot

Telefon/Fax: 58 550 60 60

e-mail: pik@partner21.pl
e-mail: celta@partner21.pl

www.all4office.pl

Warszawa

Oddział Warszawa

Partner XXI Sp. z o.o.
ul. Gierdziejewskiego 1
02-495 Warszawa

Telefon: 22 250 64 00
Fax: 22 250 64 01

o_warszawa@partner21.pl

Wrocław

Wrocław

Celta Sp. j.
ul. Krakowska 29D
50-424 Wrocław

Telefon: 71 342 58 30
Telefon: 71 342 58 31
Telefon: 71 342 58 35
Fax: 71 722 42 39

e-mail: celta@celta.pl
e-mail: celta@partner21.pl

www.celta.pl

Zabrze

Siedziba firmy

Partner XXI Sp. z o.o.
ul. Korczoka 14
41-806 Zabrze

Telefon: 32 273 62 77
Telefon: 32 273 62 88
Mobile: 784 494 891
Fax: 32 273 62 96

e-mail: zabrze@partner21.pl

Oleśnica

Oleśnica

Oddział Celta Sp. Jawna
ul. Wrocławska 21
56-400 Oleśnica

Telefon: 71 398 33 24

e-mail: celta.olesnica@partner21.pl

www.celta.pl

Toruń

Toruń

Kleks Sp. Jawna
ul. Dworcowa 7
87-100 Toruń

Telefon: 56 658 41 60
Fax: 56 658 41 65

e-mail: kleks@partner21.pl

www.e-kleks.pl

Bydgoszcz

Bydgoszcz

PIK Sp. z o.o.
ul. Fordońka 246
85-766 Bydgoszcz

Telefon: 52 348 58 58
Fax: 52 329 90 90

e-mail: pik@partner21.pl

www.all4office.pl

Lublin

Lublin

Oddział Hurt – Papier Sp. Jawna
ul. Probostwo 4
20-089 Lublin

Telefon: 81 745 21 11
Mobile: 883 304 582

e-mail: lublin@hurtpapier.pl

www.hurtpapier.pl

Zamość

Zamość

Oddział Hurt – Papier Sp. Jawna
ul. Partyzantów 61
22-400 Zamość

Telefon: 84 627 62 53
Mobile: 883 304 584

e-mail: zamosc@hurtpapier.pl

www.hurtpapier.pl

Lubaczów

Lubaczów

Oddział Hurt – Papier Sp. Jawna
ul. Szopena 36
37-600 Lubaczów

Telefon: 16 632 29 03
Mobile: 728 407 757

e-mail: lubaczow@hurtpapier.pl

www.hurtpapier.pl

Jarosław

Jarosław

Oddział Hurt – Papier Sp. Jawna
ul. Pruchnicka 12
37-500 Jarosław

Telefon: 16 623 40 27
Mobile: 728 407 756

e-mail: jaroslaw@hurtpapier.pl

www.hurtpapier.pl

Sanok

Sanok

Oddział Hurt – Papier Sp. Jawna
ul. Okulickiego 10
38-500 Sanok

Telefon: 13 460 14 61
Mobile: 728 407 755

e-mail: sanok@hurtpapier.pl

www.hurtpapier.pl

Krosno

Krosno

Oddział Hurt – Papier Sp. Jawna
ul. Popiełuszki 81
38-400 Krosno

Telefon: 13 432 11 11
Mobile: 883 304 580

e-mail: krosno@hurtpapier.pl

www.hurtpapier.pl

Kielce

Kielce

Biuro Market Sp. Jawna
ul. Zagórska 118
25-346 Kielce

Telefon: 41 344 07 04
Telefon: 41 343 02 32
Telefon/Fax: 41 343 02 35

e-mail: bm@biuro-market.pl

www.biuro-market.pl

  • pinSiedziba firmy
  • pinUczestnik sieci
  • pinOddziały

Formularz kontaktowy

Administratorem danych osobowych jest Partner XXI Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Korczoka 14, Zabrze 41-806. Dane osobowe przetwarzane są w celach związanych z obsługą formularza kontaktowego. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane, możliwość ich poprawiania oraz usunięcia.

Siedziba firmy
Partner XXI sp. z o.o.
ul. Korczoka 14
41-806 Zabrze

Tel.: 32 273 62 95
Fax.: 32 273 62 96